TABLETCAFE ZA 27/06 | Digitale boekenlijstjes en leestips
De zomervakantie staat voor de deur! Ben jij op zoek naar leestips, zoek je digitale platforms om boekenreviews te lezen & delen?
Dan ben je zaterdag aan het juiste adres in de bib!
De bib verzamelt op haar website niet enkel de favoriete boeken van medewerkers of bezoekers, maar ook podcasts, booktoks en bookfluencers die je kunnen inspireren. Jonge lezertjes kunnen sinds kort ook gebruik maken van Bieblo, een digitaal & speels hulpmiddel voor kinderen van 6-14 jaar om boeken te zoeken die aansluiten bij hun leeftijd en interesses. Daarnaast bekijken we hoe we boekenlijstjes kunnen maken via Mijn Bibliotheek en online platformen zoals Goodreads, Storygraph of Hebban.
Hou bij welke boeken je nog wil lezen, en geef je gelezen boeken een score of een recensie. Ook deze tools geven je leestips op basis van je eigen lijstjes, voorkeuren en vrienden die ook de app gebruiken.
Lees je graag en ben je op zoek naar leuke leestips mis deze infosessie dan zeker niet! Eveneens een aanrader voor leesclubs & leerkrachten!
Datum
zaterdag 27 juni 2026
Duur
10.00-12.00 u.
Locatie
Zaal Feldheim/Coppin | Willem Lambertstraat 12 (boven de bib)
Extra
Breng gerust je toestel mee om zelf zaken uit te testen.
De deur opent om 09u45, er is airco in het gebouw 😉
Inschrijven via link: https://zaventem.bibliotheek.be/formulier/tabletcafe-infosessie-zaterdag-2
Locatie
Prijs
- gratis