Bijzonder Comité Sociale Dienst

Het Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst behandelt aanvragen over individuele financiële en sociale dienstverlening.

Dien je een aanvraag tot financiële hulp in? Of wens je een beroep te doen op de diensten die het OCMW aanbiedt? Dan zal dit Comité zich hierover buigen. Het bekijkt eerst of de wettelijke voorwaarden vervuld zijn en houdt vervolgens rekening met de elementen van het verslag dat door een maatschappelijk werker wordt opgesteld.

Het Comité komt in principe samen de tweede en vierde dinsdag van de maand.

Samenstelling

  • Hilde Van Craenenbroeck CD&V

    Functies

    Voorzitter
  • Gerard Van Achter CD&V

    Contact
    Adres
    Alex Feldheimstraat 30 , 1930 Zaventem
    gerard.van.achter@skynet.be

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Bilal Abari Open VLD

    Contact
    Adres
    Olmenstraat 87/011 , 1930 Zaventem
    GSM
    0483 44 46 39
    abari.bilal@hotmail.com

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Peter Rosel Open VLD

    Contact
    Adres
    Olmenstraat 87/011 , 1930 Zaventem
    GSM
    0495 24 74 56
    peter.rosel@pandora.be

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Yolande Verellen Open VLD

    Contact
    Adres
    Wijngaardstraat 2 , 1932 Sint-Stevens-Woluwe

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Philippe Laeremans N-VA

    Contact
    Adres
    Voskapelstraat 23 , 1930 Zaventem
    philippe.laeremans@telenet.be

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Macha Vanderbist N-VA

    Contact
    Adres
    Bosstraat 9 , 1930 Zaventem
    macha.vanderbist@hotmail.com

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Grégory Franck UF

    Contact
    Adres
    Schemeringsweg 26 , 1930 Zaventem
    franckgreg@gmail.com

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst
  • Cyriac Lusilu Manianga U.F.

    Contact
    Adres
    Vilvoordelaan 99 , 1930 Zaventem
    cyriac.lusilu@gmail.com

    Functies

    Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst